آرتروز (ورم مفاصل)، استئوپروز و روماتوئید | فوراور ایران www.forever-iran.net

آرتروز (ورم مفاصل)، استئوپروز و روماتوئید

آرتروز به دردهای مزمنی گفته می شود که در اثر تخریب لایه ها و غضروف های بین مفصلی در استخوان ها اتفاق می افتد. در این هنگام معمولا دامنه ی حرکتی عضو کاهش یافته و منجر می شود در قسمت اتفاق افتاده فرد نتواند حرکت زیادی داشته باشد. این روند معمولا به همراه درد بوده و بسیار آزارد دهنده است.

کد کالا: 1017

آرتروز چیست؟

آرتروز به دردهای مزمنی گفته می شود که در اثر تخریب لایه ها و غضروف های بین مفصلی در استخوان ها اتفاق می افتد. در این هنگام معمولا دامنه ی حرکتی عضو کاهش یافته و منجر می شود در قسمت اتفاق افتاده فرد نتواند حرکت زیادی داشته باشد. این روند معمولا به همراه درد بوده و بسیار آزارد دهنده است.

به طور نمونه هنگامی که غضروف های بین دیسک در ستون مهره ها بر اثر کار زیاد و یا کهولت سن از بین می روند فرد دچار آرتروز کمر می شود و در این هنگام دچار کمردرد های شدید شده و دیگر قادر به انجام برخی از کار ها نخواهد بود. از این رو آرتروز و یا استئوآرتریت  به بیماری گفت می شود که با از بین رفتن غضروف های بین مفصلی فرد دیگر قادر به انجام برخی از حرکات نخواهد بود.

دلیل ابتلا به آرتروز چیست؟

یکی از اصلی ترین سوال ها که باید پاسخ داده شود دلیل اصلی آرتروز است. آرتروز به چند دلیل ممکن است رخ دهد. یکی از دلایل اصلی وقوع آرتروز ژنتیک است. دلیل دوم در رابطه با انجام ورزش های سنگین و یا انجام فعالیت های روزانه به شیوه ای غلط است. به طور مثال هنگامی که یک خانم خانه دار دائما در روز با زانو و یا کمر خود سر و کار دارد موجب می شود تا پس از مدتی غضروف های بین مفصلی از بین رفته و دچار آسیب در نقاط گفته شده گردد.

از طرفی پوکی استخوان می تواند منجر به بروز بیماری آرتروز شود. بنابراین معمولا به افراد و به خصوص خانم ها توصیه می شود حتما روزانه از شیر و یا مکمل های لازمه برای جذب کلسیم استفاده نمایند. این مورد با افزایش سن ضرورت بیشتری پیدا می کند. افزایش سن دلیلی دیگر برای ابتلا به بیماری آرتروز است. با مراجعه به مقاله ی مربوط به درمان درد های استخوانی و آرتروز در وبلاگ سلامتی فوراور می توانید در مورد این بیماری و علائم آن مطالعه ی بیشتری داشته باشید.

محصولات فوراور برای درمان آرتروز

آرتروز (ورم مفاصل)، استئوپروز و روماتوئید

فوراور ایران در جهت درمان و بهبود بیماری آرتروز محصولاتی کاملا گیاهی و ارگانیک را در اختیار شما قرار می دهد که شامل موارد زیر است:

  • مکمل سیر و آویشن فوراور: این مکمل که شامل یک بسته قرص گیاهی است به نام مکمل گارلیک تایم فوراور شهرت دارد. همان طور که می دانید سیر و آویشن دو دسته از سبزیجاتی هستند که برای درمان بیماری های مفصلی و پوکی استخوان بسیار مفیدند. این مکمل علاوه بر درمان آرتروز و کمک به پیشگیری از آن در جهت بهبود بیماری های مربوط به فشار خون، پیشگیری از سرطان و افزایش ایمنی بدن بسیار مفید است.
  • قرص امگای فوراور: آرکتیک سی یا قرص امگای فوراور دارای انواع امگا و ویتامین های مورد نیاز در جهت رشد استخوان ها می باشد. این قرص حاوی دو روغن مفید ماهی و زیتون بوده و برای کاهش درد های مفصلی، کاهش کلسترول خون، بهبود بیماری های قلبی و عروقی و سلامت چشم ها بسیار مفید است.
  • نوشیدنی فوراور فریدام: این نوشیدنی که سرشار از آلوئه ورا می باشد به عنوان بهبود و کاهش دهنده ی درد های مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نوشیدنی مستقیما در کارکرد غضروف اثر گذاشته و موجب بهبود آن نیز خواهد شد. علاوه بر این درد و التهابات عضلانی را به طور موثر کاهش خواهد داد.
  • لوسیون ضد درد فوراور: لوسین آلوئه هیت لوشن به عنوان لوسین ضد درد و گرفتگی عضلات مورد استفاده قرار گرفته و تمامی افراد در هر سنی می توانند از آن استفاده نمایند. استفاده از این لوسیون به طور مرتب علاوه بر کاهش و بهبود درد ها و آسیب های ورزشی موجب بهبود درد مفاصل و آرتروز می شود.
  • مکمل ویتامین سی فوراور: ابسوربنت ویتامین سی یک مکمل عالی برای سلامتی شماست. این مکمل علاوه بر درمان درد های مفصلی موجب سلامت دندان ها و استخوان ها، سلامت قلب و عروق، ارتقای سیستم ایمنی و جلوگیری از چروک شدن پوست صورت می شود.
  • مکمل پوست و مفاصل: خوردن این قرص گیاهی برای درمان درد های مفصلی شما دوای قطعی است. می توانید در کنار راه های درمانی دیگر برای کاهش دردهای عضلانی از این مکمل در جهت پیشگیری و بهبود درد های مفاصل استفاده نمایید.
  • ژل مفصل ساز  ام اس ام آلوئه: ژل مفصل ساز را می توانید برای کاهش درد و التهابات عضلانی و درمان کمردرد و پا درد استفاده نمایید. این ژل سرشار از آلوئه ورا و مواد طبیعی بوده و می توانید از آن در هر قسمت از بدن که احساس درد می کنید استفاده نمایید.
  • مکمل حرکت فوراور: این مکمل به فوراور موو معروف است. خوردن این قرص گیاهی به درمان درد های مفصلی و ماهیچه ای و همچنین افزایش دامنه ی حرکتی آن ها در هنگام آرتروز کمک شایانی می کند. هنگامی که شما بر اثر آرتروز دچار آتروفی و کاهش دامنه ی حرکتی شدید می توانید از این مکمل استفاده نمایید.

.