آلوئه-جوجوبا شامپو Aloe-Jojoba Shampoo

آلوئه-جوجوبا شامپو Aloe-Jojoba Shampoo

قیمت: 65.75 درهم
59.18 درهم
قیمت: 334,200 تومان
قیمت با تخفیف: 300,800 تومان

فرمول آلوئه ورای خالص که متعادل کننده ph است، به موهایی درخشان، نرم و قابل حالت دهی دست یابید.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 260
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۲۶۰

شامپو آلوئه ورا و جوجوبا Aloe Jojoba Shampoo

با این فرمول آلوئه خالص که متعادل کننده پی هاش است، موهای اعضای خانواده تان درخشان، نرم و قابل حالت دهی می شود. ژل غنی شده آلوئه ورا نه فقط برای مو مفید است، بلکه برای پوست سر نیز استفاده  و مزایای فراوانی دارد. خواص این ژل، با فرمول نرم و غلیظ آن باعث شده تا جایگزین بسیار خوبی برای سایر شامپوها بوده و برای تمام انواع موها مناسب باشد.

این شامپو دارای آنزیم هایی است که با دفع سلول های مرده، به حفظ سلامت مو و پوست سر کمک می کند. از دیگر خواص ژل غنی شده آلوئه ورا می توان به این موارد اشاره کرد:

- آمینو اسید های آلوئه، آمینو اسیدهای موجود در پیاز مو و پرزهای مو را تقویت می کند.
- این شامپو با تامین ساپونین ها و سادینگ های طبیعی، مو را تقویت کرده و آن را قابل شکل دهی می کند.

روغن جوجوبا که عنصر مهم دیگر در این شامپو است، نرم کننده ای عالی است که سال هاست در فرمول های مختلفِ مراقبت از مو، از آن استفاده می شود. این عنصر، رطوبت از دست رفته را به پوست و موی شما باز می گرداند. این روغن، موهایتان را ضخیم تر می کند و در عین حال، سموم  سفت شده مو را دفع می نماید و از این رو، ساقه و انتهای مو را تقویت می کند. این امر به طور طبیعی به شما امکان می دهد تا موهای خشک یا خیس خود را به راحتی شانه کنید بی آن که اذیت شوید یا فرم دهی به موهایتان سخت باشد.

شامپو آلوئه جوجوبا که توسط کمپانی فوراِور لیوینگ تولید شده است، محصولی نرم و لطیف است که می تواند حتی چرب ترین موها را نیز کاملا تمیز کند، شوره های سر را دفع نماید و از بین ببرد و موهایتان را درخشان و قابل فرم دهی نماید.

حاوی:
• ژل آلوئهﻭرا : به سبب داشتن آمینو اسیدها و ساپونین، سبب استحکام و تقویت فولیکولﻫﺎ و ریشه مو ﻣیشود.
•روغن جوجوبا : نرم کننده عالی  موی سر، تأمین مجدد رطوبت از دست رفته پوست و موی سر، حجم دهنده مو، تقویت و استحکام ساقه و ریشه مو، شانه زدن آسان موهای خشک یا خیس.

با فرمول غلیظ و مناسب برای انواع  موها حتی موهای خیلی چرب؛ تقویت پوست سر و رفع شوره و موخوره؛ جلوگیری از ریزش  مو و سفیدی زود رس آن.


محتوی: ۲۹۶ میلی لیتر

روش استفاده: شامپو را روی موهای خیس خود زده و آن را ماساژ دهید تا پوست سرتان نیز به آن آغشته شده و به میزان کافی کف  تولید شود. سپس سرتان را کاملا بشویید. این فرایند استفاده از شامپو و شستشوی سر را آن قدر تکرار کنید تا موهایتان کاملا تمیز شود.

          

Your hair will be shiny, soft and manageable with this pH-balanced, pure Aloe formula. Stabilized Aloe Vera gel benefits not only your hair, but your scalp as well. The gel’s properties make it a natural alternative to other shampoos, while this gentle, concentrated formula makes it suitable for all hair types. Helping to maintain healthy hair and scalp, its enzymatic activity sloughs off dead cells. With the added benefits of stabilized aloe vera gel:

Jojoba Oil, another important ingredient, is an excellent lubricant that has been used in hair care formulas for years. It replenishes lost moisture to both skin and hair. It adds more body while removing hardened sebum from the hair, and fortifies the hair shaft and ends. This naturally allows you to comb through the tangles of wet or dry hair, without leaving a dry, fly-away appearance. Forever Living Aloe-Jojoba Shampoo, a mild product capable of cleaning even the oiliest hair, helps remove flakes and soothe the scalp, leaving your hair shiny and manageable.

 

Stabilized Aloe Vera gel benefits not only your hair, but your scalp as well. The gel’s properties make it a natural alternative to other shampoos, while this gentle, concentrated formula makes it suitable for all hair types.

  • Mild cleansing shampoo
  • Fortifies hair and provides body
  • Suitable for all hair types
  • Concentrated, pH-balanced formula

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Jojo Shampoo

.