آلوئه لوشن (لوسیون همه منظوره صورت و بدن) Aloe Lotion

آلوئه لوشن (لوسیون همه منظوره صورت و بدن) Aloe Lotion

قیمت: 55.75 درهم
50.18 درهم
قیمت: 283,400 تومان
قیمت با تخفیف: 255,100 تومان

یکی از محصولات صاحب نام ما، لوسیون آلوئه است که لوسیونی خارق العاده و چند منظوره برای پوست بوده و حاوی آلوئه غنی شده و خالص، به همراه روغن جوجوبا، روغن هسته زرد آلو و ویتامین E می باشد که برای مرطوب کردن و تسکین پوست به این ترکیب اضافه شده اند. به علاوه، کلاژن و الاستین نیز به این محصول افزوده شده اند تا ترکیب نهایی " لوسیون آلوئه" پوست را نرم و انعطاف پذیر نماید. این لوسیون، گزینه ای ایده آل برای کسانی است که پوستی خشک، سایشی و متورم دارند.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 062
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۰۶۲

لوسیون همه منظوره آلوئه ورا
 Forever Aloe Lotion

لوسیون غلیظ و همه منظوره برای پوست دست، صورت و بدن با خاصیت مرطوب کنندگی و التیام بخشی بالا، بهترین انتخاب برای پوستهای خشک و پوسته پوسته شده، جهت حفاظت از پوست در برابر خشکی، آلودگی هواح و عوامل نامطلوب جوی.

تعادل سازی سریع PH پوست جهت نرم و مرطوب نگهداشتن آن حاوی ژل آلوئه ورا، روغن جوجوبا و ویتامین E، همراه با کولاژن و الاستین.

یکی از محصولات صاحب نام کمپانی فوراورلیوینگ، لوسیون آلوئه است که لوسیونی خارق العاده و چند منظوره برای پوست بوده و حاوی آلوئه غنی شده و خالص، به همراه روغن جوجوبا و ویتامین ای می باشد که برای مرطوب کردن و تسکین پوست به این ترکیب اضافه شده اند. به علاوه، کلاژن و الاستین نیز به این محصول افزوده شده اند تا ترکیب نهایی «لوسیون آلوئه» پوست را نرم و انعطاف پذیر نماید. این لوسیون، گزینه ای ایده آل برای کسانی است که پوستی خشک، سایشی و متورم دارند. لوسیون آلوئه با رایحه سبک و با خاصیت نرم کنندگی و تسکین طولانی مدتش، به محض استفاده بر روی پوست های خشک و ملتهب، بلافاصله پی­ هاش (PH) موجود در پوست را متعادل نموده و آن را نرم و انعطاف پذیر می کند. طبق بررسی فوراور ایران فرمول مورد استفاده در لوسیون آلوئه، از جدیدترین دستاوردهای حاصله در عرصه فناوری مراقبت های پوستی استفاده نموده تا حسی مطبوع را در سراسر پوست بدن تان به شما هدیه کند.

محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر

روش مصرف: این محصول را بدون محدودیت مصرف کنید، بهترین نحوه مصرف، آن است که لوسیون را بر روی بدن خود ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود.


One of our signature products, Aloe Lotion is a wonderful, all-purpose, concentrated skin lotion with Jojoba Oil and Vitamin E to moisturize and soothe the skin. Collagen and Elastin are added to this fine mix to assist in keeping the skin smooth and supple. It is an ideal choice for applying to dry, chafed, wind-blown or weathered skin.


Light in scent but long on soothing dry, irritated skin, Aloe Lotion quickly restores your skin’s delicate pH balance to keep it supple and soft. Our improved formula takes advantage of the latest breakthroughs in skin care technology to make Aloe Lotion feel sensational all over your face and body!


• Moisturizer for face and body
• Excellent after-sun moisturizer
• Hand lotion
• Finer texture than Aloe Moisturizing Lotion
• Very soothing

 

Apply liberally. The best results are obtained by gently massaging until lotion is absorbed into the skin.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Aloe Lotion

.