آلوئه هیت لوشن (لوسیون گرمازا، ضد درد، ضد گرفتگی عضلات) Aloe Heat Lotion

آلوئه هیت لوشن (لوسیون گرمازا، ضد درد، ضد گرفتگی عضلات) Aloe Heat Lotion

قیمت: 55.75 درهم
50.18 درهم
قیمت: 292,200 تومان
قیمت با تخفیف: 263,000 تومان

این لوسیون نرم کننده غنی، حاوی عناصر گرمابخشی است که برای ماساژ دادن عضلات خسته و پوست خشک تان بسیار ایده آل اند. لوسیون گرمایی آلوئه، متعادل کننده پی هاش پوست است و به منظور استفاده جهت ماساژ بدن و آرام بخشی به پوست طراحی و تولید شده است. قدرت این لوسیون در نفوذ دادن آلوئه ورا به لایه های زیرین پوست سبب خواهد شد تا عضلات تان بعد از ورزش و کارهای سخت روزانه به آرامش برسد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 064
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۰۶۴

کرم گرما زا، ضد درد و ضد گرفتگی عضلات
 Aloe Heat Lotion

لوسیون گرمازای آلوئه ورا، ضد گرفتگی عضلات بوده، و برای استفاده پس از ورزش و کار بدنی شدید مناسب می باشد.

همه ما با خستگی و درد عضلانی که پس از پشت سر گذاشتن یک روز سخت و خسته کننده به سراغ انسان می آید، آشناییم. اما حالا فقط کافی است یک تیوب لوسیون ماساژ بدن آلوئه ورا داشته باشید تا تمام خستگی ها و کوفتگی های بدن تان را رفع کنید.

این لوسیون، نرم کننده غنی بوده و حاوی عناصر گرمابخشی است که برای ماساژ دادن عضلات خسته و پوست خشک تان بسیار ایده آل هستند.

لوسیون ماساژ آلوئه ورا، متعادل کننده pH پوست است و به منظور استفاده جهت ماساژ بدن و آرام بخشی به پوست طراحی و تولید شده است.

قدرت این لوسیون در نفوذ دادن آلوئه ورا به لایه های زیرین پوست سبب خواهد شد تا عضلات تان بعد از ورزش و کارهای سخت روزانه به آرامش برسد.

آلوئه ورا با قدرت نفوذ عمقی خود موجب برطرف شدن سریع استرس ها، تنش ها، دردهای آرتروزی، دردهای عضلانی و سردرد است. با ماساژ دادن مقدار کمی از این فراورده برروی شقیقه ها در میابید که گرفتگی سینوسهایتان برطرف خواهد شد.

 

کاهش دردهای قاعدگی با لوسیون گرمازا و ضد گرفتگی عضلات آلوئه ورا:

دردهای شدید، تکراری و گاهی اوقات ناتوان کننده از جمله اختلالات قاعدگی هستند که بیشتر در بین زنان جوان مشاهده می شوند. کلمه اختلال قاعدگی به دردهایی اشاره می کند که در سطح زیر و اغلب در وسط شکم ایجاد می شوند و همزمان با دوران قاعدگی هستند. یعنی این دردها هم شب آغاز قاعدگی و هم روز آن شروع می شوند و از ۱ تا ۴ الی ۵ طول می کشند. این دردها که از نوع کوفتگی یا کولیک هستند، گاهی اوقات آن قدر شدیدند که فرد مجبور می شود دست از تمام فعالیت هایش کشیده و دراز بکشد. آن طور که زنان می گویند این دردها زیر شکم تا زیر کمر و حتی کلیه هایشان را فرا می گیرد. این لوسیون حاوی مواد گرمازاست و برای ماساژ دادن ماهیچه های خسته و پوست های خشک بسیار مناسب است. این محصول یک لوسیون نرم کننده با اسیدیته میزان شده است که برای ماساژ دادن و ایجاد آرامش طراحی گردیده است. 


محتویات لوسیون گرمازا و ضد گرفتگی عضلات آلوئه ورا : ژل پایدار آلوئه ورا، آب مقطر، متیل سالسیلات،گلیسریل استئرات، پروپلین گلیکول، ستیل الکل منتول، تری اتانولامین، روغن اکالیپتوس، روغن هسته زردآلو، پترولاتوم، روغن کنجد، لانولین، روغن جوجوبا، اسید اولئیک، استئارات، ۱۰۰-PEG، آلانتوئین، الکل پشم گوسفند، اسید اسکوربیک (ویتامین C)، دیازولیدینیل اوره
 
نکات کلیدی Aloe Heat Lotion:
باخاصیت گرم کنندگی مناسب برای درد، مفصل درد و رگ به رگ شدن
در سردرد نیز مفید است (مقدار کمی از آن را روی شقیقه بمالید)
در مشکلات برونشتی و تنفسی مؤثر است (بروی سینه و پشت ماساژ دهید)
مناسب برای کودکان و بزرگسالان
لوسیون ماساژ ایده آل، آرامش بخش بعد از کار ، ورزش یا فعالیت های سنگین

 

موارد استفاده لوسیون گرمازا و ضد گرفتگی عضلات آلوئه ورا:

تسکین درد های اسخوان ها و مفاصل در بیماری های روماتیسم، دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، آرتروز ،گرفتگی و کوفتگی عضلانی ، بیماری سینوزیت و میگرن. توصیه می شود در بیماری های مفصلی برای گرفتن حداکثر نتیجه، همراه با ژل گوگرد آلوئه (ژل ام اسم ام آلوئه) استفاده شود. با خاصیت گرم کنندگی مناسب برای درد، مفصل درد، رگ به رگ شدن و سردرد مفید است (مقدار کمی از آن را روی شقیقه بمالید). در مشکلات برونشتی و تنفسی مؤثر است (بروی سینه و پشت ماساژ دهید). برای هر رده سنی از کودکان تا بزرگسالان مناسب می باشد.

توصیه می شود در بیماریهای مفصلی برای گرفتن حداکثر نتیجه، همراه با ژل مفصل ساز آلوئه (کد محصول: ۲۰۵ ) استفاده شود.


محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر

روش استفاده: این لوسیون را به میزان دلخواه بر روی نواحی مورد نظر پوست تان بمالید. از تماس لوسیون با چشم پرهیز کنید. اگر لوسیون با چشم تان تماس پیدا کرد، چشم خود را چند بار با آب شستشو دهید.

 

After a long, active day, we all know the misery of tired, aching muscles. Now you can stretch no further than to grab a tube of Aloe Heat Lotion!

This rich emollient lotion contains deep heating agents to make it the ideal massage companion for tired muscles and dry skin. Aloe Heat Lotion is a pH-balanced, lubricating lotion designed for a soothing, relaxing massage. The deep penetrating power of Aloe Vera will help soothe your muscles after sports or hard workouts!

  • Soothing relief after sports or working out
  • Rich, emollient formula
  • An ideal massage lotion

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

کدمحصول: 064
CC (Case Credit) foreverliving : 0.067
عنوان فارسی محصول : آلوئه هيت لوشن (لوسيون گرمازا، ضد درد، ضد گرفتگي عضلات)
عنوان انگلیسی محصول : Heat
قابل استفاده برای: aching muscles, massage
ویژگیهای کلیدی: Soothing relief after sports or working out •Rich, emollient formula •An ideal massage lotion
مناسب برای: کودکان و بزرگسالان
شرکت تولیدکننده: Forever Living
مواد تشکیل دهنده: Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized Aloe Vera Gel/gel d’aloès officinal stabilisé), Water (Aqua), Methyl Salicylate, Glyceryl Stearate, Propanediol, Cetyl Alcohol, Arginine, Menthol, PEG-100 Stearate, Eucalptus Globulus Leaf Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cetyl Ethylhexanoate, Carbomer, Allantoin, Ascorbic Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone
روش استفاده: Apply liberally and massage into skin as needed. Avoid contact with eyes. Should contact occur, flush with water for several minutes
وزن / حجم : 4Fl. Oz. (118ml
مجوزها: THE INTERNATIONAL ALOE SCIENCE COUNCIL
مجوزها: Leaping Bunny | Respect for Animal Rights

.