ادکلن خوشبو کننده مردانه فوراور 25th Edition Cologne Spray for Men

ادکلن خوشبو کننده مردانه فوراور 25th Edition Cologne Spray for Men

قیمت: 165.00 درهم
148.50 درهم
قیمت: 864,600 تومان
قیمت با تخفیف: 778,200 تومان

نمونه ۲۵ ادکلن خوشبو کننده مردانه، مایعی معطر و خوشبو است که حس و بوی مردانگی را به شما می بخشد. این عطر مردانه، ترکیبی از میوه ها و گیاهان است که بوی آن برای مدت های طولانی بر جای می ماند. این محصول خوشبو، حاصل ترکیب ریحان خرد شده، سنبل مدیترانه ای، آناناس خنک و نارنج کالابریایی است. رایحه لایت و میوه ای این محصول، تا قلب انسان نفوذ می کند و عصاره برگ چای و شمعدانی، حسی نوستالژیک را در فرد بیدار می نماید. در نمونه ۲۵ این محصول، بوی مردانه ای که از چوب درخت بلوط، چوب درخت صندل میسوری و چوب درخت سدر ویرجینیا به دست آمده، اضافه گردیده است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 209
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۲۰۹

ادکلن خوشبو کننده مردانه

این ادکلن مردانه، مایعی معطر و خوشبو است که حس و بوی مردانگی را به شما می بخشند.این عطر مردانه، ترکیبی از میوه ها و گیاهان است که بوی آن برای مدت های طولانی بر جای می‌ماند.

این محصول خوشبوی کاملا ارگانیک و بدون مواد شیمیایی حساسیت زا، حاصل ترکیب ریحان خرد شده، سنبل مدیترانه‌ای، آناناس خنک، و نارنج کالابریایی است. رایحه لایت و میوه‌ای این محصول، تا قلب انسان نفوذ می‌کند و عصاره برگ چای و شمعدانی، حسی نوستالژیک را در فرد بیدار می نماید. در این محصول، بوی مردانه ای که از چوب درخت بلوط، چوب درخت صندل میسوری، و چوب درخت سدر ویرجینیا به دست آمده، اضافه گردیده است.
 

حاوی: ۵۰ میلی لیتر

 

Allure your senses with the fresh and aromatic fragrances of 25th Edition Cologne Spray for Men and 25th Edition Perfume Spray for Women. Expertly blended and created especially for Forever Living, each scent captures its essence in a subtly pleasing elixir.

25th Edition for Men is a fluid, aromatic fougère fragrance with a sensuous masculine blend of fruity, herbaceous and woody notes that are forever fresh and long lasting. The topnote blends aromatic notes of crushed basil and Mediterranean lavender with a refreshing combination of iced pineapple and Calabrian bergamot. The slightly fruity aromatic impression continues into the heart, where geranium and tea leaves are accented by Granny Smith apple. The fragrance evolves to reveal a masculine base of oakmoss, Mysore sandalwood, sensual musks, Virginian cedarwood, and tonka bean.

Spray 1-2 times on neck and wrists daily or as desired.

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Spray Men

.