جنتلمنز پراید (افتر شیو فوراور) Gentleman's Pride

جنتلمنز پراید (افتر شیو فوراور) Gentleman's Pride

قیمت: 55.75 درهم
50.18 درهم
قیمت: 262,900 تومان
قیمت با تخفیف: 236,600 تومان

این کرم بعد از اصلاح که در قالب لوسیونی نرم ارایه شده است، نرمی پوست را دو برابر می کند تا پوست شما بعد از اصلاح، تازه شود. ترکیب آلوئه ورا با نرم کننده های طبیعی و ویژه ای چون رزماری و بابونه به طراوت و شادابی پوست شما کمک خواهد کرد. وقتی تیغ خودتراش روی صورت تان به حرکت در می آید، می تواند باعث بریدگی، خراشیدگی یا "تیغ سوختگی" شده و پوست تان را خشک و ملتهب کند. با رطوبت موجود در افترشیوِ بدون الکلِ جنتلمن پراید، نرمی، رطوبت، آرامش و پاکیزگی را به صورت خود هدیه دهید. نشاط و خنکی این ترکیب منحصر به فرد از نرم کننده ها و مرطوب کننده های بی نظیر که از آمیخته شدن با ژل خالص و غنی شده آلوئه ورا به دست آمده اند را تجربه کنید.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 070
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۰۷۰

افترشیو فوراور Gentleman's Pride

نرم کننده و مرطوب کننده بعد از اصلاح تهیه شده از ژل خالص آلوئه ورا، رزماری و بابونه جهت تسکین سوزش، خراش و تحریک ایجاد شده توسط تیغ بدون الکل با رایحه خوش و منحصر بفرد.

وقتی تیغ خود تراش روی صورت تان به حرکت در می آید، می تواند باعث بریدگی، خراشیدگی یا «تیغ سوختگی» شده و پوست تان را خشک و ملتهب کند. با رطوبت موجود در افترشیوِ بدون الکلِ جنتلمن پراید، نرمی، رطوبت، آرامش و پاکیزگی را به صورت خود هدیه دهید. نشاط و خنکی این ترکیب منحصر به فرد از نرم کننده ها و مرطوب کننده های بی نظیر که از آمیختگی شان با ژل خالص و غنی شده آلوئه ورا به دست آمده اند را تجربه کنید.

این افترشیو که در قالب لوسیونی نرم ارایه شده است، نرمی پوست را دو برابر می کند تا پوست شما بعد از اصلاح، تازه شود. ترکیب آلوئه ورا با نرم کننده های طبیعی و ویژه ای چون رزماری و بابونه به طراوت و شادابی پوست تان کمک خواهد کرد.

مردان، شیفته حس طراوت و پاکیزگی جنتلمن پراید خواهند شد و زنان، عاشق بوی خوش مردانه این محصول منحصر به فرد خواهند گردید.

- لوسیونی مرطوب کننده برای پس از اصلاح یا هر زمان دیگر
- دارای فرمولی بدون الکل جهت تسکین سوزش، خراش و تحریک ایجاد شده توسط تیغ
- نرم کننده و مرطوب کننده
- با رایحه ای تازه و منحصر به فرد تهیه شده از ژل خالص الوئه ورا، رزماری و بابونه


محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر

روش استفاده: پس از اصلاح پوست صورت تان با تیغ خودتراش یا ماشین ریش تراش، این لوسیون را به میزان دلخواه مصرف کنید.

 

As a razor blade moves across your skin, it can cause nicks, scratches or ‘razor burn,’ leaving your skin irritated and dry. Pamper and soothe your skin with the moisture of Gentleman’s Pride®, an alcohol-free aftershave in a clean, masculine scent. Feel the icy exhilaration of this unique blend of lubricants and moisturizers combined with pure, stabilized aloe vera gel.

In the form of a smooth, silky lotion, it doubles as a skin conditioner to soothe and replenish the skin after shaving. The aloe vera, mixed with special conditioners such as rosemary and cucumber, helps to gently soothe the skin.

Men will love the fresh, clean feel of Gentleman’s Pride®, and women will love its unique, masculine fragrance!

  • Aftershave or anytime moisturizing lotion
  • Alcohol-free formula
  • Soothes and moisturizes
  • Unique, fresh fragrance

Apply liberally after shaving or exposure to the elements.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Gentle Pride

.