سفیدی مو | فوراور ایران www.forever-iran.net

سفیدی مو

بسته سلامت فور اور از مواد معدنی و ویتامین های مغذی تشکیل شده است که از سفید شدن موها جلوگیری می کنند به مرور زمان بدن انسان به این مواد معدنی نیاز دارد.

کد کالا: 1055

بسته سلامت فوراور برای رفع سفیدی مو

سفید شدن موها با افزایش سن امری طبیعی است و در حقیقت نشانه ی از پیری است گاهی هم امری ارثی می باشد که می توانید با داروها آن را درمان کنید. زمانی که انرژی بدن با افزایش سن تحلیل می رود قابلیت تولید کلاژن کاهش و چین و چروک پوست افزایش می یابد و از طرف دیگر سلول های رنگدانه ای که در ریشه موها قرار دارند به آهستگی از بین می روند و ریشه مویی که دارای تعداد کمتری سلول های رنگدانه می باشد قابلیت تولید مقدار کمتری ملانین را دارد. ملانین ماده ای شیمیایی است که باعث تولید رنگ در تارهای مو می شود.

کاهش مواد معدنی و یتامین های در بدن باعث سفید شدن موها می شود اگر در ریشه موها عناصر مانند آهن و منگنزکاهش یابد موها به تدریج سفید می شوند. از طرفی دیگر کمبود کلسیم و روی نیز در این روند اهمیت چشمگیری دارند. ویتامین های B نیز از جمله B12 نیز از عوامل مهم در سفید شدن زودرس موها می باشد، کمبود آن سبب کم خونی، کاهش انرژی بدن و قدرت حافظه نیز می گردد.

در بسته سلامت فور اور که برای جلوگیری از سفیدی مو طراحی شده است تمام موارد معدنی و ویتامین ها لحاظ شده است.

موارد تشکیل دهنده بسته سلامت فور اور

قرص فوراور بی پولن (Bee Pollen):حاوی ویتامین های B-complex ، ویتامین های C, D, E, K و بتاکاروتن- ویتامین A همراه با مینرال ها، آنزیم ها و کوآنزیم ها، اسید های چرب با منشأ گیاهی، کربوهیدراتها، پروتئین ها و آمینو اسید های ضروری برای بدن غنی سازی شده است.

قرص وراور نیچرمین (Nature Min) :این مکمل ترکیبی از مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و آن ها را در حد تعادل حفظ می کنند این ترکیبات شامل:کلسیم، آهن، فسفر، ید، منیزیم ، روی، سلنیم ، مس، منگنز، مولیبدنوم، وانادیوم هستند.

 

 کرم آلوئه ورا ژلی (Aloe Vera Gelly): کاربرد آن برای پوست و مو می باشد موارد سریع در روند درمان و ترمیم انواع سوختگی ها و زخم ها، مؤثر در کلیه بیماریهای پوستی از قبیل جوش و آکنه،کک و مک،تبخال، قارچ، اگزما و آلرژی های پوستی، جای نیش حشرات، زونا، بیماری صدف، ویتیلیگو(لکه های سفید پوستی) تقویت و تغذیه مو و رفع ریزش مو.

 

فوراور آلوئه ورا ژل (نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا) :بدن را تقویت کرده و اثرات بسیار مفیدی در بدن می گذارد. نوشیدنی های خالص آلوئه ورا یکی از مفید ترین محصولات گیاهی برای بدن است.برای سلامت پوست، مو و درمان بیماریها و اختلالات پوستی از قبیل جوش و آکنه، زونا و ویتیلیگو (لکه های سفید پوستی) بسیار مفید و مؤثر می باشد.

 

 

سفیدی مو

.