شامپو ولوم سونیا (شامپو حجم دهنده) Sonya Volume Shampoo

شامپو ولوم سونیا (شامپو حجم دهنده) Sonya Volume Shampoo

قیمت: 90.75 درهم
81.68 درهم
قیمت: 475,600 تومان
قیمت با تخفیف: 428,000 تومان

وقتی موهایتان نیاز به فرم دهی دارند، شامپو حجم دهنده سونیا راه حل مشکل شماست. فرمول منحصر به فرد این محصول، حجمی کامل و درخششی بی نظیر به موهای شما می دهد و به شما این امکان را می دهد تا موهایتان متعادل و در کنترل شما باشند. دو عنصر اصلی این شامپو، آلوئه ورا و رویال ژلی است که موهایتان را پر پشت تر و ضخیم تر می کنند. شامپو حجم دهنده سونیا بدون هیچ ماده تقویتی اضافه شده، سلامت و درخشندگی موهایتان را افزایش می دهد. این محصول برای موهای رنگ شده کاملا مناسب است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 351
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۳۵۱

شامپو حجم دهنده سونیا Sonya Volume Shampoo

وقتی موهایتان نیاز به فرم دهی دارند، شامپو حجم دهنده سونیا راه حل مشکل شماست. فرمول منحصر به فرد این محصول، حجمی کامل و درخششی بی نظیر به موهای شما می دهد و به شما این امکان را می هد تا موهایتان متعادل و در کنترل شما باشند. دو عنصر اصلی این شامپو، آلوئه ورا و رویال ژلی است که موهایتان را پرپشت تر و ضخیم تر می کنند. شامپو حجم دهنده سونیا بدون هیچ ماده تقویتی اضافه شده، سلامت و درخشندگی موهایتان را افزایش می دهد. این محصول برای موهای رنگ شده کاملا مناسب است.

آلوئه ورا به مرطوب کردن و حفظ پی هاشِ پوست سر کمک می کند و از سوی دیگر، رویال ژلی نیز به مرطوب سازی مو و تقویت پوست سر کمک می نماید و خشکی و شوره سر را از بین می برد. رویال ژلی حاوی آنتی اکسیدان هایی است که اثر رادیکال های آزاد در مو را خنثی کرده و به ترمیم موهای آسیب دیده کمک می کند.

دیگر عناصر تقویت کننده که در شامپو حجم دهنده سونیا وجود دارد، عبارت اند از:

گلیسیریدهای پی ای جی ۱۰ گل آفتابگردان – این ماده که از روغن گل آفتابگردان مشتق شده است، موها را درخشان کرده و کفی عالی برای شستشوی موها تولید می کند.

پروتئین هیدرولیز شده گندم – رطوبت را جذب و حفظ کرده، ساقه ی مو را تقویت می کند، جلا و فرم دهی مو را افزایش می دهد و با واکنشهای شیمیایی(نه مواد شیمیایی)موهای ضعیف را ترمیم می کند.

شامپو حجم دهنده سونیا موها را بدون پارابین ها، پروپیلین گلیکول، اس ال اس یا اس ال ای اس تمیز می نماید.

- ایمن و مناسب برای موهای رنگ شده.
- موهای شما را ضخیم و تقویت می کند.
- در عین حجم دهی و درخشان کردن مو، پاکیزگی را به موهای شما ارزانی می دارد.
- پی هاش موجود در پوست سر را متعادل می کند.


محتوی: ۳۵۵ میلی لیتر

روش استفاده: شامپو را بر روی موهای خیس تان ماساژ دهید تا کف کند و سپس موهای خود را با آن کف شستشو دهید. در صورت نیاز، دوباره از شامپو استفاده کنید. سپس نرم کننده حجم دهنده سونیا را مصرف نمایید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، می توانید از شامپو هیدرات و نرم کننده سونیا نیز استفاده کنید. از تماس شامپو با چشم تان پرهیز کنید. در صورتی که شامپو وارد چشم تان شد، چشم خود را با آب شستشو دهید.

 

When your hair needs a pick-me-up, Sonya Volume Shampoo is the solution. Our exclusive formulation gives your hair full volume and shine with just the right balance of body and control.

Two of the key ingredients, Aloe Vera and Royal Jelly, leave you with lush, thicker-looking hair. Sonya Volume Shampoo promotes healthy, shiny hair without the added buildup - plus, it’s safe for color-treated hair.

Aloe Vera helps to moisturize and balance the scalp’s pH. Royal Jelly adds moisture, nourishing the scalp to combat dryness. Royal Jelly also contains antioxidants that neutralize free radicals in the hair and aid in the repair of damaged hair.

Other nourishing ingredients in Sonya® Volume Shampoo include:

  • PEG-10 Sunflower Glycerides – this derivative of Sunflower oil leaves hair shiny and adds a rich foam for thorough cleansing

  • Hydrolyzed Wheat Protein – attracts and retains moisture, builds body, improves manageability and luster, and smoothes hair weakened by chemical treatments


And with all of these good ingredients added, there’s no room left for the bad ingredients. Sonya Volume Shampoo cleanses without any parabens, propylene glycol, SLS or SLES.

  • Safe for color-treated hair

  • Thickens & fortifies hair

  • Cleanses while adding volume and shine

  • Balances the scalp’s pH

 Massage into wet hair, lather and then rinse thoroughly. Repeat if needed, then follow with Sonya® Volume Conditioner. For best results, alternate with Sonya® Hydrate Shampoo and Conditioner. Avoid contact with eyes. In case of contact with eyes, flush thoroughly with water. 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Sonya Vol Sham

.