طاسی و ریزش مو | فوراور ایران www.forever-iran.net

طاسی و ریزش مو

شرکت فوراور ایران بسته سلامت طراحی کرده برای بهبود ریزش مو و رفع طاسی سر موثر است که شما باید تمام محصولات را با در نظر گرفتن مقدار مصرف و مدت استفاده مصرف کنید. همه ما می دانیم گاهی ریزش مو امر وراثتی است که درمان آن نیز متفاوت است اما اگر ریزش مو به عواملی مانند: شیمی درمانی، کمبود ویتامین، کمخونی و یا سبک زندگی تمام اینها قابل درمان است.

کد کالا: 1019

حتما می‌دانید که مو دائما خود را احیا می‌کند و از دست دادن مقدار کمی مو در طول روز امری کاملا طبیعی به حساب می آید. جالب است بدانید این‌گونه ریزش مو در بهار یا پاییز بیشتر می‌شود. از طرف دیگر، ریشه مو در اثر گذشت زمان باریک‌تر می‌شود و با این حساب موهای تازه رشد کرده، نسبت به موهای قدیمی باریک‌تر هستند.با در نظر گرفتن این موارد، اگر شما در روز بیشتر از صد تار مو از دست می‌دهید، به ریزش مو دچار شده‌اید. طبیعی است که از دست دادن این مقدار مو در دراز مدت، به کم‌پشتی یا از دست دادن کامل مو منجر می‌شود. از طرف دیگر، بسیاری افراد، سرِ طاس را به لحاظ زیبایی‌شناختی دوست ندارند. پس لازم است برای جلوگیری از ریزش مو اقدامات سریعی را انجام دهید.

محصولات پیشنهادی در بسته سلامت فور اور ایران

آلوئه-جوجوبا شامپو(Aloe-Jojoba Shampoo):

حاوی:
• ژل آلوئهﻭرا : به سبب داشتن آمینو اسیدها و ساپونین، سبب استحکام و تقویت فولیکولﻫﺎ و ریشه مو ﻣیشود.
•روغن جوجوبا : نرم کننده عالی  موی سر، تأمین مجدد رطوبت از دست رفته پوست و موی سر، حجم دهنده مو، تقویت و استحکام ساقه و ریشه مو، شانه زدن آسان موهای خشک یا خیس.

فوراور رویال ژلى (Royal Jelly) :

ویتامین‌های B12 - B8 – B6– B2- B1- D- H- PP ودارای موادمعدنی چون کلسیم – مس – آهن – فسفر – پتاسیم – سیلیکون – و سولفورمی باشد. همچنین دارای اسید فولیک - بیوتین - اینوزیتول واستیل کولین است.

فوراور نیچر مین (Forever Nature Min):

این مکمل ترکیبی از مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و آن ها را در حد تعادل حفظ می کنند این ترکیبات شامل:کلسیم، آهن،  فسفر،  ید، منیزیم ، روی، سلنیم ، مس، منگنز، مولیبدنوم، وانادیوم هستند.

کرم آلوئه ورا ژلی (Aloe Vera Gelly):

آلوئه ورا ژلی، سوزش و التهابات خفیف پوستی را تسکین می دهد. به علاوه، می توان این ژل را قبل از سونوگرافی یا بعد از عمل الکترولیز مورد استفاده قرار داد. آرایشگرها قبل از فر زدن و رنگ آمیزی مو، این ژل را به دور خط مو و سایر نواحی پوست که در معرض مواد شیمیایی قرار می گیرند، می مالند تا مانع آسیب رسیدن به پوست شوند.
از این محصول می توان جهت تقویت و جلوگیری از ریزش مو استفاده نمود و تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کرد.

آلوئه اکتیویتور جدید (Aloe Activator) :

آلوئه اکتیویتور معروف به مایع فعال ساز پوست به صورت ترکیبی همراه با الانتوئین است. این ترکیب سبب می شود تا لطافت و شادابی و مرطوب کنندگی خاصی مهمان پوست شما شود. حاوی آنزیم ها و اسید آمینه ها به همراه پلی ساکارید های ضروری و مهم برای پوست است. بدون شک با استفاده از این محصول به محبوبیت فوق العاده ی آن در میان محصولات دیگر خواهید رسید چرا که احساس شادابی و لطافت خاصی را در حین استفاده از آن احساس خواهید کرد.

 

طاسی و ریزش مو

.