عطر خوشبو کننده زنانه فوراور 25th Edition Perfume Spray for Women

عطر خوشبو کننده زنانه فوراور 25th Edition Perfume Spray for Women

قیمت: 165.00 درهم
148.50 درهم
قیمت: 838,700 تومان
قیمت با تخفیف: 754,800 تومان

نمونه ۲۵ ادکلن خوشبو کننده زنانه نیز رایحه گل های سفید است که از گلبرگ گل های گرم و مشکبار به دست آمده تا حس و شخصیتی زنانه به این محصول ببخشد. این محصول منحصر به فرد، از ترکیب گل کاکتوس و گل فریزیای زرد به عمل آمده است که برگ های پاپیتال نیز به عنوان رایحه ای شاداب کننده به این ترکیب افزوده شده است. مکمل این ترکیب منحصر به فرد، گلبرگ های رز، یاسمین، لاله سفید، و مگنولیاست. در نهایت، با اضافه شدن عصاره چوب گیلاس، مُشک پوست و نعنای هندی، تمام حس های زنانه را می توان از این ادکلن گیاهی استشمام کرد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 208
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۲۰۸

عطر خوشبو کننده زنانه

این عطر منحصر به فرد رایحه گل های سفید است که از گلبرگ های گل های گرم و مشکبار به دست آمده تا حس و شخصیتی زنانه به این محصول ببخشد.

این محصول منحصر به فرد کاملا ارگانیک و بدون مواد شیمیایی حساسیت زا، از ترکیب گل کاکتوس و گل فریزیای زرد به عمل آمده است که برگ های پیچک نیز به عنوان رایحه ای شاداب کننده به این ترکیب افزوده شده است. مکمل این ترکیب منحصر به فرد، گلبرگ های رز، یاسمین، رز سفید، و مگنولیاست. در نهایت، با اضافه شدن عصاره چوب گیلاس، مُشک پوست، و نعنای هندی، تمام حس های زنانه را می توان از این ادکلن گیاهی استشمام کرد.


حاوی : ۵۰ میلی لیتر

 

Allure your senses with the fresh and aromatic fragrances of 25th Edition Cologne Spray for Women. Expertly blended and created especially for Forever Living, each scent captures its essence in a subtly pleasing elixir.

25th Edition for Women is a fresh, white floral bouquet that blends sheer petals with warm, musky woods to create a soft and deep feminine character. This unique bouquet begins with captivating floral notes of cactus flower and sparkling yellow freesia threaded with ivy leaves, for a lush green accent. In the heart, a transparent white floralcy shines through with a bouquet of rose petals, star jasmin, white lily and magnolia. The finishing touch of cherry wood, skin musk and patchouli captures the feminine sensuality and illuminates the bright floral fragrance.

Spray 1-2 times on neck and wrists daily or as desired.

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Spray Women

.