فوراور آلوئه ام پی دی (شوینده چند منظوره) Forever Aloe MPD 2X Ultra

فوراور آلوئه ام پی دی (شوینده چند منظوره) Forever Aloe MPD 2X Ultra

قیمت: 90.75 درهم
63.52 درهم
قیمت: 475,600 تومان
قیمت با تخفیف: 332,900 تومان

این محصول، شوینده و پاک کننده چند منظوره است. قدرت تمیز کنندگی آن برای از بین برنده جرم و رفع آلودگی بوده و قابل استفاده بر روی سطوح حمام می باشد و دست ها و لباس ها را نرم و لطیف می کند. با تنها چند قطره، قدرت پاکیزگی این محصول را مشاهده کنید. این پاک کننده از لحاظ زیست محیطی دوستار طبیعت میباشد و کاملا ارگانیک است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 307

کد ۳۰۷

شوینده و پاک کننده همه کاره
Forever Aloe MPD Ultra 2x


همه ما هر هفته از شوینده های مختلفی برای شستشوی چیزهای مختلف استفاده می کنیم. آیا بهتر نیسست یک محصول شوینده چند منظوره بخریم و از آن، هم برای شستن لباس ها، هم ظرف ها و هم حتی شستن حمام استفاده کنیم؟ کمپانی فوراِور لیویونگ چنین محصولی را به بازار معرفی کرده است. این محصول، شوینده ای مایع است که بسیار قوی و البته بسیار مقرون به صرفه است.

«فوراِور آلوئه ام پی دی اولترا ۲ ایکس» یک شوینده مایع غلیظ و چند منظوره است که  اف ال پی آن را تولید کرده است و ما این محصول را بهتر از همیشه ارایه کرده ایم. فرمولِ اولترا ۲ ایکس، حتی آن قدر غلظت دارد که پاکیزگی وسایل تان را بسیار بیشتر از همیشه می نماید.

این محصول شوینده همه کاره که برای شستشوی لباس (تمام انواع لباس ها) ایده آل است، برای شستن سطوح، سرامیک، کاشی، فرش و ظرف ها نیز کارآمد و عالی است. این مایع شوینده، برای از بین بردن جرم ها و پاک کردن چربی ها و لکه ها بسیار خوب عمل می کند بی آن که خراش یا لکه ای از خود بر روی سطوح به جای بگذارد.

این مایع، در واقع چنان همه کاره است که می تواند به تنهایی جایگزین محصولات مختلف و متعددی شود که در بازار وجود دارند، از این جهت، «فوراِور آلوئه ام پی دی اولترا ۲ ایکس» محصولی بسیار مقرون به صرفه است.

«فوراِور آلوئه ام پی دی اولترا ۲ ایکس» شوینده ای بدون فسفر و سازگار با محیط زیست است. این محصول، برخلاف سایر شوینده ها، مایعی آنیونیک و غیر یونی برای سطوح است و قابل تجزیه در طبیعت است و از این رو، آلودگی جدیدی بر آب و محیط زیست تحمیل نمی کند.

ترکیب بدون سوزش  ام پی دی ما حاوی مقداری آلوئه ورا برای نرمی و لطافت دست ها ولباس های شما است. این شوینده انقلابی و چندمنظوره را فقط می توانید از کمپانی فوراِور لیوینگ تهیه کنید.

به این نکته دقت کنیم که کلیه محصولات شوینده ظروف و پاک کننده های چند منظوره بازار بدلیل ترکیبات شیمیایی برای سلامتی مضر هستند و تحقیقات اخیر نشان داده که درصد زیادی از سرطان ها بواسطه استفاده از شوینده است که کاملا از سطح ظروف و وسایل پاک نمی شوند و در ترکیب با مواد غذایی وارد بدن ما می شوند.


و مورد دیگر گاز گرفتگی با پاک کنندها بوده که خیلی از ماها تجربه گرفتن گاز در محیط بسته با این محصولات را داشته ایم:
اما MPD شوینده ای متفاوت با فرمول خاص کمپانی فوراور، طبیعی و تجزیه پذیر و سازگار با طبیعت است.

محتوی: ۹۴۶ میلی لیتر شوینده مایع

روش استفاده:

البسه و منسوجات (شستشوی عادی): هر بار ۱۵ میلی لیتر از این محصول را استفاده کنید. برای از بین بردن لکه ها، مقدار کمی از شوینده را مستقیما روی نقاط لکه دار بریزید، و آن نقاط را قبل از شستشو، با آب بخیسانید. موقع شستن نیز دوباره مقداری از شوینده را روی همان نقاط ریخته و اندکی بمالید. درزهای منسوجات را به طور خاص موقع شستشو چک کنید تا خوب شسته شود و ماندن شوینده در این شکاف ها و درزها، باعث از بین رفتن رنگ آنها نشود.

چند منظوره: مقدار ۳۰ میلی گرم از شوینده را با ۳٫۷۸ لیتر آب، رقیق کنید و سپس با این محلولِ رقیق شده، وسایل، سطوح، وان حمام، کاشی، فرش و درون و بیرون خودرو را شتسشو دهید.

لوازم خانگی: برای شستن و پاک کردن ظروف، مبلمان و فرش منزل، چند قطره از شوینده را روی یک اسفنج ریخته و با آن اسفنج، وسایل مورد نظرتان را پاک کنید.

 

- شوینده ای غلیظ و چند منظوره ۲ ایکس
- بدون فسفر
- سازگار با محیط زیست و دارای موادی تجزیه پذیر
- دارای فرمولی نرم و سازگار با دست و لباس ها

توجه: این محصول برای استفاده در ماشین ظرف شویی توصیه نمی شود.

 

Every week we use multiple detergents for cleaning. Wouldn’t it be nice to buy just one multi-purpose product for the laundry, dishes, floor, and even the bathroom? Forever Living Products has introduced such a product – a liquid detergent that is highly effective and very economical to use.

Forever Aloe MPD® is a multi-purpose, liquid concentrated detergent created by FLP - and we’ve just made it better than ever! Our 2X Ultra formula is even more concentrated to take your cleaning that much further. A versatile cleaning product that is ideal for laundry (all types of clothes), it is also a household cleaner for floors, bathrooms, tile and carpet cleaning, and for hand-washing dishes. This safe, concentrated, liquid detergent is great for lifting grime, cutting through grease and removing stains without scratching or marking any surfaces. It is versatile enough to do the job of many similar products on the market, with a major cost savings for the user.

Forever Aloe MPD® 2X Ultra is phosphorus-free, making it environmentally friendly. Unlike many detergents, its anionic and non-ionic surfactants are biodegradable, thus reducing environmental and water pollution. Our non-abrasive formula contains mild aloe vera to soften and condition your hands and clothes. This revolutionary, multi-purpose cleaner is available only through Forever Living Products

  • Multi-purpose, 2X concentrated cleaner 
  • Phosphorus-free
  • Environmentally-friendly, biodegradable ingredients
  • Mild, gentle formula is kind to hands and clothes
    Note: Not for use in automatic dishwashers

 

Laundry (for normal washer loads): Use 1/2 ounce (15 ml). For stain removal, place a small amount directly on the spot, add water and soak before washing. When pre-treating, rub a small amount directly onto the stain before washing. Always test an inside seam for colorfastness.

Multipurpose: Dilute using 1 ounce (30 ml) per 1 gallon (3.78L) of water to clean: Appliances, floors, bathrooms, tile, carpet and cars inside and out.

Household: Gentle on the hands, just a couple drops on a sponge or dishcloth gets dishes squeaky clean, removes carpet stains and more. (Not recommended for use in automatic dis- washers)

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Aloe MPD

.