فوراور اکتیو پروبیوتیک Forever Active Pro-B
5.0 / 8

فوراور اکتیو پروبیوتیک | Forever Active Pro-B

قیمت: 131.25 درهم
91.88 درهم
قیمت: 1,154,400 تومان
قیمت با تخفیف: 808,100 تومان

میکروب ها، میکرو ارگانیسم هایی هستند که در بدن ما زندگی می کنند و به طور کلی در سلامتی و تندرستی ما نقش به سزایی دارند. در حالیکه برخی از میکروب ها مضر هستند، اما بیشتر آنها برای بدن ما مفید می باشند. باکتری های مفید، پروبیوتیک نام دارند که در زبان یونانی به معنای "برای زندگی" است. شرکت فوراور طی پژوهش های مختلف دریافته است که باکتری های مفید نفش مهمی در سلامتی انسان ایفا می کنند و برای عملکرد بهتر به پروبیوتیک ها نیازمند هستند. به منظور افزایش سطح سلامت دستگاه گوارش، این محصول به صورت قرصی کوچک تهیه شده است که به راحتی قابل هضم بوده و به التیام ناهماهنگی های بدن که از طریق انتخاب های ما در روش زندگی و مصرف غذاهای مختلف ایجاد می شود، کمک می کند. این محصول نیز حاوی سویا است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 610
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

 کد محصول = ۶۱۰


 فوراور اکتیو پروبیوتیک | forever active pro-b

 

اکتیو پروبیوتیک فوراور | فروشگاه فوراور ایران

اکتیو پروبیوتیک فوراور شامل ترکیبی از 6 پروبیوتیک بوده ک در هر دوز 8 میلیارد CFU فراهم می کند. استفاده از این مکمل غذایی جهت تقویت سیستم گوارش و بهبود مشکلات گوارشی بسیار توصیه میگردد. بسته بندی این محصول با تکنولوژی منحصر به فرد اکتیویال تکنولوژی ساخته شده است. این روش از بسته بندی کمک می کند تا کپسول های داخل آن در طول عمر مفید خود موجب جذب رطوبت و حفاظت از مواد داخل خود شود. فناوری ساخت این مکمل در برابر اسید معده و نمک صفرا مقاومتی بالا داشته و به سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. استفاده از این کپسول گیاهی کمک می کند تا با 6 گونه پروبیوتیک مفید بیش از 8 میلیارد باکتری خوب در بدن تولید شده و این یعنی معجزه برای سلامت روده ها.

 


ویژگی ها و فوائد مکمل فوق العاده فوراور پروبیوتیک

 

فوراور اکتیو پرو - ب | سلامت دستگاه گوارشی

 • تنها با استفاده از یک کپسول در روز، یک عمر سلامت دستگاه گوارش را تضمین کنید.
 • حاوی فیبر فراوان جهت حفظ، ذخیره و تحویل پروبیوتیک به روده ها.
 • محصول کاملا گیاهی و بدون نیاز به نگهداری در یخچال
 • به همراه نوشیدنی آلوئه ورا فوراور، بهبود فوق العاده در مشکلات گوارشی ایجاد میکند.
 • کمک به داشتن سیستم ایمنی سالم
 • تکمیل فرآیند هضم غذا، کمک به انتشار مواد مغذی و کمک به رشد طبیعی در بدن.
 • ترکیبی منحصر به فرد از 6 گونه میکروب مفید برای بدن است.
 • کمک به کاهش تجمع باکتری های مضر و جلوگیری از اختلالات معده و روده.
 • حفظ مواد مغذی و حیاتی بدن
 • فوراور اکتیو پروبیوتیک یک پروتیئن گیاهی بسیار عالی بوده که به صورت کربوژنیک منجمد می شود.

نقش اکتیو پروبیوتیک در سلامت روده ها و عملکرد عمومی بدن

 

فوراور اکتیو پرو بیوتیک، بهترین مکمل سلامتی گوارش

سلامت روده ی بزرگ امری مهم و حیاتی بوده و در صورت نادیده گرفتن این ارگان حیاتی، دستگاه گوارش شما با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد. استرس، انتخاب مواد غذایی کم ارزش، شیوه ی زندگی نامناسب و هزاران عوامل دیگر موجب می شود تاثیرات بدی در بدن شما ایجاد شود. طبق تحقیقات انجام گرفته ترکیب میکرو فلورا در سلامت روده و عملکرد عمومی بدن تاثیر مثبتی می گذارد. بنابراین استفاده از این محصول، باعث می شود تا باکتری های خوب در سیستم گوارش شما بازسازی شده و سیستم گوارش و ایمنی سالمی داشته باشید. همچنین طبق تحقیقات پیشرفته پروبیوتیک های خوب میباست بین 5 تا 10 میلیارد CFU داشته باشند.


 داستان فوراور اکتیو پروبیوتیک

forever active pro-b best supplement for stomach

طبق تحقیقاتی که از این محصول شده نشان داده شده است که پروبیوتیک با بیش از 8 میلیارد CFU  و 6 نوع باکتری سنرژیک است. منظور از این جمله این است که قادر به عبور از اسید معده جهت تحویل بهینه در روده می باشد. شما می توانید تنها با استفاده از یک کپسول در روز یک عمر دستگاه گوارش سالم داشته باشید. به منظور ساخت Forever Active Pro-B™، ما با بیمارستان دانشگاه کپنهاگ، با پرفسور های مطرح در زمینه بیماری های گوارشی، همکاری می کنیم تا عملکرد روده را به مانند چرخ دنده منظم کنیم. دو مورد از موادی که Forever Active Pro-B™ را تشکیل می دهند، به طور بالینی ثابت شده است که اجازه می دهد کلنی سازی طولانی در روده ها ادامه یابد. در این کپسول ها فیبر فراوانی نیز وجود دارد که برای حفظ، ذخیره و تحویل پروبیوتیک به روده بسیار مفید است. نکته ی دیگر در مورد این محصول منحصر به فرد، استفاده ی آسان از آن است. بر خلاف سایر محصولات شیمیایی این محصول گیاهی نیازی به نگهداری در یخچال ندارد. این محصول بخشی از پکیج فوق العاده ی بسته های حیاتی فوراور است. استفاده از این محصول در کنار نوشیدنی آلوئه ورا ژل فوراور کمک می کند تا سیستم گوارشی شما چندین برابر سالم مانده و تاثیر معجزه آوری بر روی بیماری های گوارشی داشته باشد.


CFU  چیست و چرا برای سلامت دستگاه گوارش مهم هستند؟

مکمل غذایی گوارشی، اکتیو پرو - ب

این واحد های تشکیل دهنده کلنی، تعیین می کنند که چه تعداد باکتری در پروبیوتیک می تواند تقسیم شود و کلنی ها را تشکیل دهد. هدف اصلی استفاده از این cfu ها نیز زنده نگه داشتن باکتری های مفید در داخل روده می باشد. باکتری های خوب در بدن ما فعالیت های بسیار و مهمی انجام می دهند. از جمله مهم ترین اعمال آن ها کمک به داشتن سیستم ایمنی سالم، تکمیل فرآیند هضم غذا و کمک به رشد طبیعی بدن است. میکروب ها میکروارگانیسم های بسیار کوچکی هستند که دارای دو نوع مضر و مفید بوده و به نام باکتری خوب و بد آن ها را می شناسیم. نوع بد آن ها که منجر به بیماری شده و بدن را از بین می برند. اما نوع خوب آن ها پروبیوتیک نامیده می شوند. که برای بدن ما بسیار مفیدند. هدف اصلی استفاده از مکمل اکتیو پروبیوتیک نیز کمک به حفظ این باکتری ها و در نتیجه سلامتی بدن است.


محصول فوراور پرو بیوتیک فوراور و نقش آن در سلامتی بدن

 

مشخصات و ویژگی های فوراور اکتیو پرو ب


محصول فوراور اکتیو پروبیوتیک که به منظور افزایش سلامتی دستگاه گوارش ساخته شده است، قرص کوچکی است که بلع آن بسیار راحت است. تاثیر این قرص کوچک آن است که بین رژیم غذایی و سبک زندگی ما تعادل ایجاد می کند، زیرا در صورت عدم برقراری این تعادل، میزان پروبیوتیک های مورد نیاز بدن کاهش می یابد. فورِور اکتیو پروبیوتیک عمدتا در روده ها عمل می کند و به فرایند هضم غذا کمک نموده و سبب آزادسازی مواد مورد نیاز برای جذب غذاها گردیده و نقش مثبتی در رشد سالم و طبیعی بدن بازی می نماید و از این رو به حفظ سلامت و تعادل بدن کمک می کند.

از آنجا که خود پروبیوتیک ها بسیار حساس و آسیب پذیر هستند، فوراور اکتیو پروبیوتیک از نوعی فناوری انحصاری برای ساخت این قرص ها استفاده می کند. این قرص ها، پروبیوتیک ها را در مسیرشان تا رسیدن به مقصد محافظت می کنند و پس از آن که به مقصد خود در روده رسیدند، ترکیبی از شش میکروب سودمند را آزاد می سازند.

این محصول فوق العاده تنها محصولی است که حاوی شش پروبیوتیک محافظت شده بوده و نیازی به نگهداری در یخچال ندارد. یکی از اصلی ترین خصوصیات این محصول وجود آلوئه ورای خالص و انحصاری در آن بوده که خود به عنوان پروبیوتیک عمل می کند. از این رو شما می توانید از این محصول برای حفظ سلامت دستگاه گوارش استفاده نموده و در عین حال جذب مواد غذایی به طور نرمال و تقویت سیستم دفاعی در بدنتان را بالا ببرید. گنجاندن این محصول در بین وعده های روزانه تان به سالم ماندن شما کمک زیادی خواهد کرد.


مواد تشکیل دهنده ی فوراور پروبیوتیک

 • ترکیب منحصر به فرد پروبیوتیک 8billion cfu
 • ال اسید فیلوس، ب لونگوم  
 • ب لاکتیس، ال رامنوسوس  

علاوه بر سه ماده ی بالا شامل روغن خرما، ژلاتین، گلیسیرسن، لسیتین سویا، ژلاتین گیاهی، رنگ کارامل و سویا نیز می باشد.


 6 گونه پرو بیوتیک در این محصول انحصاری فوراور وجود دارد که شامل:

باکتری های خوب بدن | مواد پروبیوتیک

 1. باکتری باسلیوس اسیدو فیلوس
 2. بیفیدو باکتریوم لانگوم
 3. بیفیدو باکتریوم لاکتیس
 4. لاکتو باسیلیوس رامناسوس
 5. لاکتو باسیلیوس بولگاریسوس
 6. لاکتو باسیلیوس پلانتاروم

نکات منحصر به فرد فوراور پروبیوتیک

 • تقویت فوق العاده سیستم گوارش 
 • افزایش جذب مواد غذایی و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن
 • ترکیبی منحصر به فرد از 6 گونه میکروب مفید برای بدن است.
 • بدون نیاز به نگهداری در یخچال
 • کاهش PH معده و از بین بردن باکتری های مضر

چرا توصیه می شود در کنار این محصول از آلوئه ورا ژلی استفاده شود؟

توصیه به نوشیدنی آلوئه ورا خالص در کنار مکمل پروبیوتیک

نوشیدنی خالص آلوئه ورا یک محصول قوی در بین محصولات فوراور است. این محصول یک سم زدای قوی بوده و به عنوان یک پروبیوتیک عمل می کند. این محصول به حفظ باکتری های خوب بدن و در نتیجه یک عمر زندگی سالم کمک می کند.


محتوا: 30 عدد کپسول

روش مصرف: روزانه یک عدد به همراه آب با معده خالی و یا ۲ ساعت بعد از غذا مصرف شود. این قرص ریز، بلعیدنی است به هیچ عنوان جویده و یا خرد نشود. 

توجه: این قرص را در دمای زیر ۸۰ درجه فارنهایت (۲۷ درجه سلسیوس) نگهداری کنید. از آنجا که این محصول دارای مواد طبیعی است، تغییر رنگ این قرص ها طبیعی است.


 

تاییدیه گلوتن فری مکمل اکتیو پرو

برای دانلود پی دی اف این محصول کلیک کنید.

برای مشاهده مشخصات دقیق این مکمل فوق العاده، کلیک نمایید.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Active Pro-B
مهمان

سلام به همه ی دوستان.
میخوام یه تجربه ی عالی رو باهاتون در میون بذارم:
مادر من برای سالیان متمادی از علائم کولیت ( ورم روده) که شامل دل درد و نفخ شکم بود رنج می‌بردن.
سه چهار سال پیش کولونوسکوپی هم انجام دادن که خوشبختانه مشکل جدی و سختی بجز همون کولیت نداشتن.
الان حدود یک ماهه که پروبیوتیک فوراور را روزی یک دونه صبح ناشتا همراه نوشیدنی الوورا ژل میل میکنن و تمام علائم و ناراحتی هاشون از بین رفته و واقعا راحت شدن و یه نفس راحت میکشن
و البته دعا به جون فوراور و دست اندرکاران...
مضافاً به اینکه چون دیابت هم دارن قند خونشون خیلی بهتر از قبل کنترل میشه( بدلیل نوشیدن ژل)

ممنونم از شما و کمپانی،
خدا رو شکر

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

چقدر عالی که نظرات شما عزیزان رو میخوانم. ممنون از لطف شما. برقرار باشید.

3
0
مهمان

سلام وقتتون بخیر.
آیافوراور ایران برای مشکل فتق شکم محصولی داره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام
نوشیدنی خالص آلوئه ورا فوراور
مکمل فوق العاده اکتیو پروبیوتیک مکمل بی پروپولیس مکمل سبزیجات  به ایشون کمک میکنند

4
0
مهمان

سلام برای شخصی که بیماری پانیک وروده ی تحریک پذیرداره و سیستم ایمنی ضعیفی داره چه پیشنهاد می کنید؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام
برای سندروم روده تحریک پذیر یا ABS
ژل نوشیدنی آلوئه ورا
اکتیو پروبیوتیک
فیبر فوراور
و مکمل سبزیجات پیشنهاد میشود.

4
0
مهمان

سلام وقتتون بخير
زنجيره سرما يعني دماي زير ٢٧ درجه براي  پروبيوتيك ها رعايت ميشه؟ چون از امارات ميان اين قرص ها
من تز دانشگاهم روي تاثير مثبت باكتري هاي مفيد روده روي جلوگيري از  پيشرفت و گاها بهبود و در كل جلوگيري از سرطان هاي دستگاه گوارش هست و به نتايج مثبتي هم رسيدم  هميشه پروبيوتيك ميخورم ولي ايراني خريدم هميشه ولي گويا پروبيوتيك فوراور باكتري هاي مفيد بيشتري داره خواستم مظمين بشم كه اگه توي انتقال زنجيره سرمايي رعايت ميشه از اين بس از پروبيوتيك فور اور مصرف كنم.

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام و درود
بله درسته
دمای نگهداری پروبیوتیک نباید بالاتر از ۲۷ درجه باشه و حتی بهتره زیر ۲۵ درجه باشه و در نکات جدول مشخصات پروبیوتیک فوراور هم ذکر شده و رعایت میشه. همچنین فوراور اکتیو پرو- ب از بسته بندی فوق العاده چند لایه ای و حرفه ای برخوردار است. پس نگران نباشید.

4
0
مهمان

سلام برای دخترم که پنج ماهشه و التهاب روده داره ووالرژی گوارشی این پروبیوتیک تاثیری داره؟خواهش میکنم دقیق پاسخ بدین.

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام
جهت بهبود ورم و التهاب و زخم معده و روده از جمله گاستریت و کولیت و موارد مشابه:

نوشیدنی ژل آلوئه ورا همراه آب زياد
فيبر
فيلدز او گرينز
مکمل بی پروپولیس و عسل خالص فوراور
مکمل اکتیو پروبیوتیک
لیسیوم پلاس
نیچرمین
و دمنوش شکوفه آلوئه ورا پيشنهاد ميشود.

قطعا پکیج کامل نتیجه بیشتر و بهتری داره اما اولویت ها با نوشیدنی آلوئه ورا، پروبیوتیک و مکمل پروپولیس هست.

0
0
Elnaz Afshari

سلام برای کودک ۳ساله که مشکل یبوست داشته از بدو تولد و فقط از پودر کولولاکس استفاده میکرده میشه این کپسول جایگزین کرد؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام برای یبوست کودکان:

نوشیدنی آلوئه هلو
مکمل اکتیو پروبیوتیک
عسل خالص فوراور

مفید و مناسب هستند.

0
0
مهمان

این محصول رو از کویت برامون اوردن ، واقعا همانند اسمش "برای همیشه" آدمو خوب میکنه ... برای درمان میکروب معده ،ورم روده و سوزش سر معده و ...... یک درمان عالی بود. امیدوارم هرکس استفاده میکنه نتیجه مطلوب رو بگیره چون سی عدد کپسول حدود 1میلیون در این شرایط واقعا سخته .
دم بلاد کفر(آمریکا) گرم با این داروی مؤثرش :-)

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

ممنون از اشتراک تجربتون.

0
0
Amir abbas Golmohammadi

سلام حداقل و حداکثر دوره مصرف این محصول پروبیوتیک  چند ماه است .

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام. هر بسته شامل سی عدد کپسول است که طی 30 روز مصرف میشود. پیشنهاد خود کمپانی مصرف حداقل سه دوره به همراه ژل خالص آلوئه ورا برای سم زدایی و پاکسازی بدن است.

0
0

.