پروستات | فوراور ایران www.forever-iran.net

پروستات

پروستات عضوی است و به اندازه یک گردوی کوچک که در ابتدا مجرا و زیر مثانه قرار گرفته است. وجود آن به لحاظ فعالیت های باروری اهمیت زیادی دارد. پروستات در لاتین به معنای غده رشد کننده است. و در اثر بزرگ شدن به علت مجاورت آن در گلوگاه خروج ادرار از مثانه باعث مشکلات در دفع می گردد. گاهی نیز به سرطان دچار می شود که درمان های خود را دارد. شرکت فوراور نیز محصولاتی برای کنترل سرطان پرستات دارد.

کد کالا: 1100

نشانه های سرطان پروستات

گاهی این بیماری با نشانه هایی همراه است . ولی حتما برای تشخیص سرطان پروستات باید آزمایش های مربوط انجام شود گاهی این بیماری بدون هیچ نشانه هایی بروز می کند.

   مشکل در دفع ادرار،

   تکرر ادرار،

   ادرار با فشار کم،

   مشاهده خون در ادرار یا منی،

   تورم پاها،

   درد و ناراحتی در لگن یا مقعد،

   درد به هنگام انزال،

   ناتوانی‌ های جنسی

 داروهای پیشنهادی

داروهای پیشنهادی شرکت فوراور

فوراور نیچر مین (مواد معدنی)  Forever Nature Min

این مکمل ترکیبی از مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و آن ها را در حد تعادل حفظ می کنند این ترکیبات شامل:کلسیم، آهن،  فسفر،  ید، منیزیم ، روی، سلنیم ، مس، منگنز، مولیبدنوم، وانادیوم هستند.

فوراور آ-بتا-کر (ویتامین آ، ویتامین ای، سلنیوم) Forever A-Beta-CarE

این محصول، فرمولی بنیادین است که ویتامین های آ (از بتا- کاروتین) و ای و همچنین سلنیوم معدنی آنتی اکسیدان را با هم ترکیب می کند. آنتی اکسیدان ها نقشی حیاتی در از بین بردن رادیکال های آزاد دارند. رادیکال های آزاد، مولکول هایی شیمیایی هستند که از طریق آلودگی ها وارد بدن می شوند و به سلول های سالم بدن آسیب می رسانند.

بی پولن (گرده زنبور عسل) Bee Pollen

فوراور بی پولن گرده گل می باشد که زنبورها برای تامین غذای خود آن را جمع آوری میکنند مکمل کاملی برای تامین نیازهای روزانه میباشد,
حاوی ویتامین های A,D,C,E و B-کمپلکس و بتاکاروتن, کمک به سلامتی بدن و بهبود سیستم گردش خون, دستگاه گوارش, سیستم ایمنی و عصبی بدن, بهبود عملکرد روده ها, افزایش استقامت و انرژی بدن و افزایش هموگلوبین خون و...

فوراور آلوئه بری نکتار Forever Aloe Berry Nectar

ترکیبی از زغال اخته و سیب شیرین به طور طبیعی، عطر و طعم شیرین و تند به این محصول افزوده است. قدرت آنتی اکسیدانی موجود در زغال اخته ٢٠ برابر بیشتر از ویتامین A است و پروآنتوسیانیدین آن نیز برای سلامت مجاری ادراری و پاکسازی رحم و تخمدان در بانوان و پروستات در آقایان مفید است.

فوراور فیلدز آو گرینز (مکمل سبزیجات) Forever Fields of Greens

قرص سبزیجات فوراِوِر لیوینگ (منبع عالی غذای سبز و یک آنتی اکسیدان قوی، حاوی کلروفیل)

ترکیبات اصلی : جوانه گندم، جوانه جو، یونجه و پودر
فلفل قرمز (جهت سلامتی سیستم گردش خون و دستگاه گوارشی)
ترکیبات دیگر : عسل (انرژی زا)، سیترات منیزیم، اسید سیتریک و سیلیکا،

پروستات

.