ژل مفصل ساز ام اس ام آلوئه (ضد جوش) Aloe MSM Gel

ژل مفصل ساز ام اس ام آلوئه (ضد جوش) Aloe MSM Gel

قیمت: 90.75 درهم
81.68 درهم
قیمت: 427,900 تومان
قیمت با تخفیف: 385,100 تومان

هر وقت به دنبال تسکین و آرامش مفاصل بودید، به سراغ ژل ام اس ام آلوئه بروید. ام اس ام مخفف متیل سولفات متان است، که خود، یک سولفور ارگانیک بوده و در تمام ارگانیسم های زنده یافت می شود. سولفور در واقع، سومین ماده ای است که به وفور در بدن وجود دارد. ماده اصلی دیگری که در ژل ام اس ام آلوئه وجود دارد، آلوئه ورای خالص و غنی شده است. ژل ام اس ام آلوئه، این دو ماده قدرتمند را با عصاره های گیاهی و سایر مواد دستچین شده و عالی برای آرامش بخشیدن به شما در هم آمیخته است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 205
زمان تحویل: تهران همان روز / شهرستان ۱ الی ۲ روز

کد ۲۰۵

هر وقت به دنبال تسکین و آرامش مفاصل بودید، به سراغ ژل ام اس ام آلوئه بروید. ام اس ام مخفف متیل سولفات متان است، که خود، یک سولفور ارگانیک بوده و در تمام ارگانیسم های زنده یافت می شود. سولفور در واقع، سومین ماده ای است که به وفور در بدن وجود دارد.

ماده اصلی دیگری که در ژل ام اس ام آلوئه وجود دارد، آلوئه ورای خالص و غنی شده است. ژل ام اس ام آلوئه، این دو ماده قدرتمند را با عصاره های گیاهی و سایر مواد دستچین شده و عالی برای آرامش بخشیدن به شما در هم آمیخته است. ژل ام اس ام آلوئه را همین امروز امتحان کنید.

توصیه می شود برای گرفتن حداکثر نتیجه ، همراه با لوسیون گرمازای آلوئه (کد محصول: ۰۶۴ ) استفاده شود.

عناصر سازنده اصلی : MSM ، ژل آلوئه‌ﻭرا و عصارهﻫﺎی گیاهی مانند عصاره برگ درخت چای؛
MSM - Methyl sulfonyl methane یا متیل سولفونیل متان :
ترکیبی گوگردی و ارگانیک است. گوگرد در تشکیل کلاژن (collagen) و گلوکزامین نقش مهمی دارد و باعث کاهش درد و التهاب و حفظ تندرستی استخوانﻫﺎ، مفاصل و تاندونﻫﺎ می‌گردد.

موارد مصرف: سلامتی استخوانها و مفاصل، کمک به درمان بیماری های مفصلی و استخوانی از قبیل آرتروز ، روماتیسم، دیسک کمر و گردن ، پوکی استخوان، استئو آرتریت و دیگر بیماریهای مرتبط. این محصول همچنین برای سلامتی پوست مفید بوده و جوش ها را خشک می کند.

 

- دارای فرمول تمیز و شفاف و بدون بر جای گذاشتن لکه

- قابل استفاده برای آرامش بخشی و تسکین التهابات بدن در زمان های مختلف

- حاوی آلوئه ورای طبیعی و خالص

 

محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر

روش مصرف: این محصول را آزادانه، به هر میزان که می خواهید، و برای هر قسمتی از بدن که نیاز دارید، استفاده کرده و با آن، بدن خود را ماساژ دهید. اگر این ژل وارد چشم تان شد، چشم را چندین بار با آب بشویید. استفاده از این محصول را می توانید چندین بار روزانه و به دفعات دلخواه تکرار کنید.

 

When you’re looking for soothing relief, reach for Aloe MSM Gel. MSM stands for Methyl Sulfonyl Methane, an organic sulfur found in almost all living organisms. In fact, sulfur is the third most abundant substance in our body.

The other main ingredient in Aloe MSM Gel is pure, stabilized Aloe Vera. Aloe MSM Gel combines these two powerful ingredients with herbal extracts and other select ingredients for soothing relief anytime. Try Aloe MSM Gel today!

DIRECTIONS: Apply liberally and massage into skin areas where needed. Should eye contact occur, flush with water for several minutes. Repeat application as needed.

  • Clear, non-staining formula
  • For soothing relief anytime
  • Contains pure, stabilized Aloe Vera

 

DIRECTIONS: Apply liberally and massage into skin areas where needed. Should eye contact occur, flush with water for several minutes. Repeat application as needed.

 

 

For more information on this product refer to the PDF downloads.

 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : MSM

.